Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ile HasTavuk A.Ş. Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi  ile HasTavuk Gıda Tarım Hayvancılık San. ve Tic. A.Ş. arasında öğrencilerin yapacakları staj uygulamaları, lisansüstü öğrencilerin tez ve proje faaliyetleri ve öğrenci topluluk faaliyetlerinin desteklenmesi amacıyla bir iş birliği protokolü imzalandı. 
HasTavuk A.Ş. yönetim binasında gerçekleşen protokol imza törenine Onyedi Eylül Üniversitesi  Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Yardımcıları  Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş ve Prof. Dr. Celalettin Yanık, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcımız Doç. Dr. Adem Dalcalı, Susurluk MYO Müdürümüz Prof. Dr. Bünyamin Söğüt ile Müdür Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Adem Kabasakal ve Dr. Öğr. Üyesi Derya Okuyan, BANÜ-TTO A.Ş. Genel Müdürümüz Dr. Cem Aldağ, Mekatronik Mühendisliği Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Cemil Közkurt, Gıda Kalite Kontrolü ve Analiz Programı Öğr. Gör. Ramazan Ülkü Çetin katılırken, HasTavuk A.Ş.den Beyaz Et Genel Müdürü Şahin Aydemir, Kesimhane Grup Müdürü Barış Alpay, Üretim Müdürü Mehmet Bildibay, Ar-Ge Yöneticisi Tugay Cengiz ve Halkla İlişkiler Yöneticisi Bircan Özkan katılım gösterdi. 
Üniversitemiz adına Bandırma Onyedi E4ylül Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir ile HasTavuk A.Ş. adına Beyaz Et Genel Müdürü Şahin Aydemir’in imza attığı protokol töreni toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.