Her türlü spor malzemesini, aradığınız marka ve uygun fiyata bulabileceğiniz Balıkesir’deki tek adres DEMİRCİ SPOR Mağazası.

1988 yılından bugüne kadar spor malzemesi alanında Balıkesir’de hizmet veren Demirci Spor Mağazası, her yıl kendisini yenileyerek ürün yelpazesini genişletiyor. Firma yetkilisi Okan Demirci, sektörde 33 başarılı yılı geride bıraktıklarını söyledi.

Okan Demirci, “Rahmetli dedem Hakkı İsmail Demirci ve babam Emin Demirci tarafından kurulan şirketimiz o günlerden bugünlere birçok başaralı işe imza attı. En büyük yaptığımız işler arasında ise şehrimizin takımı Balıkesirspor’u bu yıl olduğu gibi Süper Lig’de de bizler giydirdik. Atletizmde birçok birinciliğe imza atan madalya canavarı İsmail Akçay’ın spor kıyafetlerini bizler temin ettik” dedi.

“GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ İLE

GENİŞ KİTLEYE HİTAP EDİYORUZ"

Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olduklarını belirten Demirci; “Sporun bütün branşlarına cevap verebiliyoruz. Futbol, basketbol, voleybol gibi ve bunların haricinde plates, yüzme, bisiklet, beyzbol hatta Amerikan futboluna kadar bütün ürün tedariklerini elimizde bulunduruyoruz.

Oldukça büyük tedarikçi firmalarla çalışmaktayız. Sektörde birçok firma kapanış gösterirken bizler yaptığımız işlerle daha da büyümeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Sözlerine devam eden Okan Demirci, “Mağazamıza gelen müşteriler aradığı ürünü bulmakta zorluk çekmiyor. Sporla alakalı akıllarına ne geliyorsa mağazamızda hizmet veriyoruz. Firma olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti. Mağazamızda veya stoklarımızda bulunmayan ürünler aynı hafta içinde getirtip müşterilerimize temin ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını marka bazlı değil de doğru ürün temini şeklinde çalışıyoruz. Doğru ürün ve doğru tedarikçiyle çalıştığınızda başarı kaçınılmaz oluyor. Kaliteden asla ödün vermedik. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesidir. Mağaza haricinde özellikle futbol takımlarının aranılan ismi olmak bizleri yüceltiyor. Amatör veya profesyonel futbol takımlarına birçok çalışmalar yapıyoruz. Birçok anlaşmalarda bulunuyoruz. Yıllardır şehrimizin en büyük markası olan Balıkesirspor’u giydirmekten gurur duyuyoruz. 1992 yılından beride Balıkesirspor kulübünün ihtiyaçlarını karşılamaktayız bununda devam etmesi istiyoruz. Balıkesirspor’a ürün tedarik etmek bizim için ayrı bir sevinç kaynağı. Maça çıkılan her formanın ne güzelmiş denildiğinde, malzemesi kaliteliymiş denildiğinde bizim hoşumuza gidiyor ve farklı duygular içerisine girmemizi sağlıyor. Balıkesirspor’un ürün ihtiyacını yerel bir mağaza olarak bizim sağlıyor oluşumuz ve maçlara çıktıklarında futbolcuların bizim ürünlerimiz ile çıktıklarını biliyor olmamız ve vatandaşlarında bunları biliyor olması da bizim için ayrı bir gurur kaynağı oluyor.”

SONUÇ ODAKLI ÇALIŞIYORUZ

Sonuç odaklı çalıştıklarının altını çizen Okan Demirci, “Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özellik ise sonuç odaklı çalışmamızdır. Gelen müşterilerimiz özel tasarım ürünü olarak isteklerini rahatlıkla karşılamaktayız. Bizler için temin süresi çok önemli. Çünkü her gelen müşteri ürünü acil olarak ister. Yıllarca böyle oldu ve bir ömür böyle olacaktır. Verdiğimiz kısa süreli terminlerin sonuçları müşterilerimizi mutlu ediyor. Buradan mutlu ayrılan her müşteri de bizleri mutlu ediyor. Bu durum ise bizleri diğer firmaların önüne geçmemizde ki en büyük etken oluyor” diye konuştu.