19 Nisan 2015, Pazar e-gazete
 
Kafaoğlu sesleri
23 Ağustos 2013, Cuma

AK Parti Karesi Belediye Başkan Adaylığı için Eski İl Başkanı, Milletvekili Adayı ve şu anda Diş Hastanesi Başhekimi olan Zekai Kafaoğlu`nun ismi ağırlık kazanıyor. Partililer Kafaoğlu ismine sıcak bakıyor.

 AK Parti`de Altıeylül ve Karesi Belediye Başkanlıkları için aday adayları için isimler kulislerde dolaşıyor. AK Parti`de Karesi Belediye Başkanlığı için ise Zekai Kafaoğlu`nun ismi sıkça dolaşmaya başladı. Eski İl Başkanı, Milletvekili Adayı ve şu anda Diş Hastanesi`nin Başhekimliğini yürüten Zekai Kafaoğlu`nun Başkan adayı olması halinde partililer Karesi Belediyesini kazanacaklarına inanıyorlar.
AK Parti kulislerinde Zekai Kafaoğlu`nun İl Başkanı olduğu dönemde yaptığı çalışmalar, ortaya koyduğu etkinlikler ve partinin çıtasını yukarılara çıkarması göz önünde bulundurulurken, milletvekili adayı olduğu zamanda partinin oy oranını daha yükseklere çıkarmak için gece-gündüz demeden çalışması, köy-kahve, belde ve mahallerde yaptığı seçim gezileri ve ortaya koyduğu performans dikkat çekiyor. Milletvekili seçilememesine rağmen büyük özveriyle partinin başarısı için çalışan Zekai Kafaoğlu`nun isminin Karesi Belediye Başkan adaylığı konusunda ağırlık kazanması parti içerisinde olumlu yansıyor.
     794 Defa Okundu 0 Defa Yorumlandı.
Adınız :  
Yorumunuz :  
       
 
MND Ajans