25 Nisan 2015, Cumartesi e-gazete
 
BURHANİYE
14 Mart 2013, Perşembe

Geçtiğimiz günlerde Burhaniye’de çeşitli etkinliklerle kutlanan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Burhaniye Belediye Başkanı Fikret Akova’nın belediye projelerini anlatacağı bilgilendirme toplantısı ile devam edecek. 
Burhaniye’de ki tüm kadınların davetli olduğu toplantı Cumartesi günü saat 14.00’da başlayacak. Fikret Akova’nın Burhaniye Belediye Başkanlığı görevine geldiği 2004 yılından bugüne kadar Burhaniye Belediyesi projeleri bir sunum eşliğinde Belediye Başkanı Fikret Akova tarafından kadınlarımıza anlatılacak.
Kadınların sosyal yaşam içinde olmaları gerektiğini her defasında vurgulayan Burhaniye Belediye Başkanı Fikret Akova “Burhaniye’de neler değişmiş, Burhaniye için neler yapılıyor bunu kadınlarımız da bilsin istiyoruz. Bunun için daha önce de onlara yönelik bir şehir turu gerçekleştirerek Burhaniye’de yaşayan ve şehrini tanıma fırsatı bulamayan kadınlarımıza şehri tanıtma fırsatı bulmuştuk. Şimdi de göreve geldiğim yıldan buyana Burhaniye’de neler değişmiş Burhaniye için neler yapmışız bunları kadınlarımız ile paylaşmak istiyoruz” diyerek tüm kadınları Cumartesi Günü Reha Yurdakul’da gerçekleşecek etkinliğe davet etti.
     1604 Defa Okundu 0 Defa Yorumlandı.
Adınız :  
Yorumunuz :  
       
 
MND Ajans